Vbet Para Çekme ve Yatırma Yöntemleri

Vbet, sektörel bazda mevcut müşterilerine en fazla yatırım veya çekim yöntemi sunan eğlence platformudur. Bu yazı da vbete hem siteye özel olan hem de genel olarak yatırım ve çekim çeşitlilikleriyle kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan firmanın yatırma ve çekme yöntemlerini inceleyeceğiz. ,

İnceleme kriterlerinin en mühim noktalarından bahsetmek gerekirse gizlilik, güvenlik ve sürdürülebilirlik başlıklarını ele alabiliriz. Zira Türk kullanıcılar için mevcut yasal prosedürlerden dolayı çeşitlilik ve güvenlilik çok önemli bir konumda bulunmaktadır. Örneğin paypal ödeme sistemi Türkiye de mevcut olmadığından kullanıcılar bu yöntem haricinde de ödeme yöntemlerine ihtiyaç duyduğundan firma bu konuda çok geniş bir skala da kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Hızlı ve Güvenilir Ödeme Seçenekleri

Ödeme yöntemi kriterleri arasında en önemli başlıklar olarak hızlı olmasını ve güvenilir olmasını saymıştık. Peki bu hız ve güvenilirlikten kastımız nedir ? Belirtmeliyiz ki her ne kadar güvenilirlik başlıca bir kriter olsa da hızlı olması oyuncuların en dikkat ettiği noktadır zira bir kumar oyuncusu parasının anında site hesabına geçmesini veya çekim yaparken hızlı bir şekilde banka veya cüzdan hesabına aktarılmasını beklemektedir.

Bu durum da üyelerin en tepedeki kritere hızı koymasını sağlamaktadır. Bu başlık açısından sitemizi değerlendirecek olursak maksimum yatırım sürelerinin en fazla 2 dakika ve çekiminde maksimum 30 dakika olduğunu söyleyebiliriz çünkü hiçbir manuel yöntem kullanmadan tamamı otomatik ve entegre sistemlerden oluşmaktadır.

Vbet Para Çekme

İlk teknik başlığımız para çekme kısmıdır. Kullanıcılar en çok bu alanda sabırsız olmaktadır. Çünkü bir an önce kazançlarına kavuşmak istemektedirler. Müşteri memnuniyeti açısından bu sebeple site her zaman çekimlere diğer ödemelerden daha öncelik tanımaktadır.

Örneğin para yatırdınız ve kazandınız siteye çekim talebi verdiğinizde herhangi bir incelemeye tabi tutulmadan anında kasadan paranız ödenmektedir. Diğer sitelerde olduğu gibi risk kontrolleri üye kazandıktan sonra değil para yatırdığı anda gerçekleşir böylelikle çekim esnasında gereksiz kontrollere maruz kalmadan anında paranız hesabınıza geçecektir. Çoğu firma kazanç ihtimalini düşük gördüğünden kontrol işlemlerini çekim olursa ancak sağlar fakat vbet bu konuda büyük farklılık gösterek siz oyunlarınızı oynarken arka planda bu kontrollerin tamamını siz paranızı çekmeseniz de tek seferlik sağlar ve sonrasında herhangi bir kontrol stresiyle karşılaşmamış olursunuz.

Vbet Para Yatırma

İkinci teknik başlığımız para yatırmadır. Genelde üyeler nasıl para yatıracaklarını bildikleri için bu kısmı biraz kısa tutmak istemekteyiz. Her sitede olduğu gibi üyeliğe giriş yapıldıktan sonra, ” deposit” butonu üstüne tıkladığımızda tüm yatırım yöntemleri karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan bize en uygun olanı seçtikten sonra cüzdan ve üyelik eşleştirmesi yaparak paranın hesaba geçmesini bekleyebiliriz. Bu bahsettiğimiz tüm işlemler toplam 2 dakikadan fazla sürmemektedir. Elbette payfix papara gibi yöntemler tam otomatik olduğundan diğer yöntemlere göre daha hızlı sonuçlanmaktadır fakat tavsiyemiz bu tarz platformlarda her zaman kripto veya elektronik cüzdan tercih etmenizdir. Zira üye bilgilerinin gizliliği açısından bahsettiğimiz bu yöntemler size sanal ortamda maksimum güvenlik sağlarken. sadece oyun keyfine odaklanmanızı sağlar.

Vbet Ödeme Yöntemleri

Her ne kadar tüm yöntemler otomatik olsa da çeşitlilikleri açısından hepsinin birbirinden farklılıkları bulunmaktadır. başlığımızdaki yöntemlerin tamamıyla hem yatırım hem çekim işlemleri yapabilirsiniz öncelikle bunu belirtelim. Çeşitlilik anlamını ele alacak olursak genelde türk kullanıcıların en çok tercih ettiği yöntem papara yatırım ve çekim yöntemidir. Bu yöntemde banka hesabınızdan öncelikle papara cüzdanınıza para yatırarak kalan kısmı site üzerinden halletmektesiniz. Fakat vbetin diğer rakiplerinden farklı olarak tüm bu adımları sizlerin yerine otomatik olarak gerçekleştiriyor olmasıdır. Diğer bir yöntem olarak en fazla payfix yatırım ve çekim yöntemi tercih edilebilir bu da diğer yöntem gibi tam otomatik olmasının yanı sıra herhangi bir komisyonu bulunmaması kullanıcıların bu yöntemi tercih etmesini kolaylaştırmaktadır. Gelelim en çok tavsiye ettiğimiz kripto yatırım yöntemine. Yine diğer iki yöntemde olduğu gibi bu yöntemde otomatik olmaktadır fakat öteki yöntemlerden farkı kripto hash leri sayesinde isminiz dahi geçmeden gönül rahatlığıyla yatırım ve çekim işlemi sağlayabilmektesiniz. Tek ihtiyacınız olan güvenilir herhangi bir borsada kripto hesabınızın olmasıdır. Kalan kısım diğer yöntemlerde olduğu şekilde site üzerinden tamamen otomatik bir şekilde sağlanmaktadır.

Vbet Para Çekme Yöntemleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi çekim yöntemleri de yatırımlardan farksızdır. Fakat burada dikkat etmeniz gereken paranızın çekilebilir hale gelmiş olmasıdır. Bunun içinde bonusların veya aldıysanız diğer kampanya paralarının ana paranıza geçip geçmediğini kontrol etmektir. Eğer ana paranızda çekilebilr miktar görünüyorsa bu miktarı gönül rahatlığıyla dilediğiniz yöntem ile çekebilirsiniz. Yine çekim işlemleri de otomatik olduğundan sizleri herhangi bir zahmete katlanmak zorunda bırakmadan rahat bir şekilde çekim yapmanızı sağlar. Bir çok firmada hangi yöntemle yatırdıysanız o yöntemle çekim yapmak zorundasınızdır fakat tanıtımını yaptığımız sitede böyle bir zorunluluk bulunmamaktadır. Genel bilinen adıyla çapraz çekim sitede mevcuttur. Bu şu demektir. Örneğin: a kullanıcısı papara yatırım yöntemiyle siteye para yatırdı oynadı ve kazandı, çekim yaparken yine paparayla çekmek zorunda değildir. Bunun en büyük avantajı cüzdanlar arasındaki komisyondan kurtulmanızı ve hangi yöntem size uygunsa onunla çekim yapmanızı sağlamasıdır

Vbet Para Yatırma Yöntemleri

Bu tarz yetişkin eğlence platformlarında kullanıcılar çekim yöntemlerinden çok yatırım çeşitliliğine önem vermektedir. Çünkü kullandıkları her cüzdan veya finans aracının belli limitleri olduğundan ne kadar çok yöntem olursa üyeler oyunlarında yatırım kısmı açısından o denli zengin ve özgür olarak hareket edebilmektedirler. Örneğin: papara yöntemini kullanan bir kişi bir ay içinde 5 farklı işlem yaparsa komisyon ödemek zorunda kalır eğer sitede başka bir yöntem yok ise boşu boşuna oynayacağı paranın bir kısmını aracı şirkete ödemek durumunda kalır fakat Vbet bu konuda sınırsız bir çeşitlilik sunduğundan bir yöntemde limitleriniz dolu ise hemen başka bir yöntemle yatırım sağlayarak oyunlarınıza komisyonsuz bir şekilde devam edebilirsiniz.

Eğer yatırma yöntemi tavsiyesi sıralaması yapacak olursak:
1- Kripto: Bu yöntemde herhangi bir limit ve sınır olmadan dilediğiniz kadar yatırım yapabilirsiniz tek dezavantajı bulunduğunuz kripto borsasına bağlı olarak işlem ücretleridir. Fakat günümüzde bu işlem ücretlerini de almayan bir çok borsa mevcuttur buralardan hesap oluşturarak komisyonsuz güvenli ve gizli bir şekilde dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
2- Papara: kullanıcıların yıllardır en çok tercih ettiği yöntemdir. Her ne kadar 5 işleme kadar komisyonsuz olsa sonradan komisyon alsa da paranın anında diğer hesaba aktarılması ve işlem hızları sebebiyle tercih edilmektedir.
3- Payfix: paparadan sonra en çok tercih edilen yöntemdir, eğer kurumsal bir payfix hesabınız var ise hiç bir işlemde komisyon ödemeden anında para transferleri gerçekleştireblirsiniz. Bu yöntemde herhangi bir komisyon yoktur ancak diğer yöntemlere göre işlem süreleri biraz daha uzun olduğu için sabırsız kullanıcılar tarafından tercih edildiğini söyleyemeyiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*